درباره شرکت سیم و کابل لیاءقزوین

(با نام تجاری لوشان)
لوشان
فروش سیم و کابل
فروش سیم و کابل

آشنایی با شرکت سیم و کابل لوشان.

شرکت سیم کابل لیا قزوین از سال 1373 با نام زیبای لوشان که بر گرفته از منطقه ای سر سبز در شمال کشور می باشد در محلی به همین نام فعالیت نمود. پس از مدتی بر اساس برنامه ریزی هیئت مدیره بنا به سیاست های تبیین شده در راستای رشد مستمر کمی و کیفی و استفاده از مزایای شهرک های صنعتی از جمله به کارگیری نیروی انسانی با بهره وری بالاتر و اطمینان و استمرار از خدمات اولیه و ... تفکر انتقال به شهرک کاسپین (محل فعلی) صورت پذیرفت. با توجه به نگرش مدیریت شرکت سیم و کابل لیاقزوین در خصوص حفظ و مستمر کیفیت , آزمایگاهی مجهز به تکنولوژی روز در محل کارخانه راه اندازی شد.

ما امروزه مفتخریم آنچه را که تولید و رقابت محصولات در سطح کشور و جهانی مورد نیاز است را دارا می باشیم و با تمامی توانمندی خود متواضعانه ایستاده سر تعظیم بر شما عزیزان فرود آورده و امیدوریم شایسته به نام و برند خود باشیم.

بر پهنه سبز کاسپین و دریای کاسپین با تکیه بر سه دهه فعالیت در عرصه صنعت سیم کابل کشور جز اعتماد مشتریان اندوخته ای فراهم ننموده ایم.

  • تضمین اصالت کالا
  • ارسال به تمامی نقاط ایران
  • بهترین قیمت محصول
تاسیس :
1373
تاییدیه شرکت DNW تاییدیه CE تاییدیه شرکت نفت تاییدیه توانیر تاییدیه استاندارد سیم و کابل
0
تعداد عاملین فروش
0
تعداد عضو در شبکه اجتماعی
0
تعداد بازدید کنندگان
0
تعداد محصولات

چرا سیم و کابل لیاءقزوین ؟

(کابل لوشان)
لوشان
کارخانه شرکت کابل لوشان
کارخانه شرکت کابل لوشان

امنیت

از آنجایی که ایجاد حس امنیت لازمه رابطه برد برد با مشتریان هر شرکتی است ، شرکت کابل لوشان با حضور مداوم از ابتدا تا انتهای هر پروژه ای در راستای تحقق خواسته مشتری در سطح قابل توجه ای توانسته است با ایجاد حس امنیت رضایت حداکثری مشتریان خود را کسب نماید.

اعتماد

لازمه اعتماد صداقت است ، شرکت کابل لوشان در طول فعالیت خود همیشه در ارتباط با مشتریان با نهایت صداقت و حسن انجام کار توانسته به شکل چشمگیری در حوزه اعتماد سازی نزد مشتریان خود جایگاهی ویژه داشته باشد.

تجربه

تمامی شرکتهای صنعتی به پشتوانه تجربه علمی و فنی خود در عرصه صنعت موفق به کسب جایگاه برتر در میان رقبای خود می شوند . از این رو سه دهه حضور گسترده و فعال شرکت کابل لوشان در عرصه تولید و پیشینه تجربه ای بالا در تولید انواع هادی های مسی و گرانول پی وی سی مورد نیاز جهت تولید انواع سیم و کابل که منجر به تولید محصولات از ابتدا تا انتها در داخل مجموعه شده است خود بیانگر دارا بودن تجربه ای بالا در میان رقبای این صنعت است.

دانش روز

رقابت در بازار جهانی ما را بر آن داشته تا از تکنولوژی روز دنیا مطلع بوده و همواره با دریافت فیدبک های موجود در این بازار دائما در حال رقابت با رقبایی بزرگ باشیم و از آنجائیکه رقابت قیمتی همیشه لازمه کار ما بوده و هست ، با بروزرسانی تکنولوژی خود ضایعات تولیدی را به حداقل رسانده و تعادل قابل قبولی را در قیمت تمام شده بدست آورده ایم . از این رو به جرات می توان گفت شرکت کابل لوشان پیشتاز در یادگیری و پیاده سازی دانش روز در تولیدات خود می باشد.

رضایت

شرکت کابل لوشان با رعایت اصول و قاعده مشتری مداری که شامل شفاف سازی ، جلب رضایت مشتری ، احترام به مشتری ، سرعت و دقت در پاسخگویی ، تعهد و حفظ خونسردی در مواقع مهم می باشد ، توانسته است رضایت حداکثری را در میان مشتریان متعدد خود داشته باشد.

قیمت

امروزه ارائه قیمتی مناسب برای مشتریان از مهمترین دلایل ماندگاری در بازار رقابتی و فعالیت در حوزه صنعت برای هر شرکتی محسوب می شود . شرکت کابل لوشان با رعایت حاشیه سود مناسب و منطقی همواره سعی در جذب مشتری و ماندگاری در بازار هدف نموده است.

وبلاگ رسمی سیم و کابل لوشان

عضویت در خبرنامه