پذیرش نمایندگی شرکت کابل لوشان

نمایندگان ما عضوی از خانواده کسب و کار ما هستند و همواره خود را مکلف به حمایت و پشتیبانی از آنها می دانیم ، خرید از نماینده رسمی شرکت سیم و کابل لیا قزوین با نام تجاری لوشان به شما این اطمینان را می دهد تا اجناس خود را از نوع اصل و اورجینال خریداری نمایید.

نظارت دائمی لیا قزوین بر رفتار نمایندگان سبب ارائه خدماتی ارزشمند و باکیفیت خواهد شد. ضمناً در صورت مشاهده تخلف از هر شخص یا نماینده ای در پخش و توزیع سیم و کابل لیا قزوین، حق برخورد و سلب نمایندگی برای این شرکت محفوظ است.

از دیگر مزیت های خرید از نمایندگی رسمی سیم و کابل لیا قزوین ، ارائه قیمت فروش درب کارخانه به مشتری می باشد که این امر به دلیل عدم وجود واسطه مابین شرکت و خریدار سبب حصول سود مابین فروشنده و خریدار می شود.

شرکت کابل لوشان گاهاً به دلیل وجود نوسانات قیمت مس در بازار جهانی ملزم به تغییر قیمت های لحظه ای به صورت کاهشی و یا افزایشی و ارائه لیست قیمت های دائمی به نمایندگان خود می شود , این امر نیز سبب جلوگیری از آسیب های احتمالی و ضرر و زیان مالی به خریدار می شود.

دفتر رسمی فروش سیم و کابل لوشان در تهران خیابان جردن با هدف ارائه نمایندگی فروش محصولات لوشان به همکاران در سراسر کشور، آمادگی همکاری با پروژه های بزرگ در راستای تامین سیم و کابل های مورد نیاز آنها را دارد.

در سیستم اعطای نمایندگی شرکت سیم و کابل لوشان ، متقاضی قادر به افتتاح یک شعبه جدید از فروشگاه های تحت پوشش سیم و کابل لوشان خواهد بود. در این حالت شرکت قراردادی با عنوان نمایندگی رسمی برای قلمرو مشخص (شهر یا منطقه ) با متقاضی عقد می نماید که طی آن به متقاضی اجازه داده می شود که با رعایت تمامی ضوابط و استاندارد های تعیین شده برند، به فروش محصولات مبادرت نماید.

در صورت علاقه مندی به همکاری تجاری با شرکت سیم و کابل لیا قزوین ، لطفا فرم مربوطه را از طریق لینک زیر با دقت تکمیل نموده و ارسال نمائید , همکاران زیربط در شرکت اطلاعات شما را به دقت بررسی کرده و در صورت وجود فرصت همکاری ، با شما تماس خواهند گرفت.

کلیه متقاضیان گرامی می بایست از شرایط ذیل برخوردار باشند :

داشتن شرایط اشتغال به کار طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران

نداشتن سوء پیشینه کیفری و همچنین نداشتن سابقه محکومیت

ارائه تضمین های مالی مورد نظر شرکت

داشتن محل فعالیت مناسب

دارا بودن سند مالکیت یا اجاره نامه رسمی

دارا بودن جواز فعالیت (پروانه کسب) از اتحادیه مربوطه

عضویت در خبرنامه