پروژه های سیم و کابل

لیا قزوین (کابل لوشان)
لوشان

پروژه شرکت ساختمان سازی ماکان

گروه ساختمانی ماکان با بیش از دو دهه تجربه و خدمت رسانی یکی از بزرگترین شرکت های ساختمان سازی می باشد. طراحی یکپارچه ، منحصر به فرد و درجه یک ، غیر تکراری و بی نظیر تخصص ماست. طراحی های کادر تخصصی ماکان بارها به عنوان بهترین طراحی ها در شهرداری های مختلف معرفی شده اند.

پروژه شرکت ساختمان سازی ماکان

پروژه مجتمع تجاری و اداری فرشته ۲۴

مجتمع تجاری و اداری فرشته ۲۴، ساختمانی که دست رفاقت به زیبایی شهر داده است ، فرشته ۲۴ در سال۱۴۰۰ در خیابان فرشته پلاک ۲۴ مورد بهره برداری قرار گرفت، که شامل ده طبقه واحد اداری و سه طبقه واحد تجاری است ، ساختمان این مجتمع با نمای تمام شیشه، جایگاهی برای برندهای مطرح ایران و جهان و محیطی مناسب برای تفریح است.

پروژه فرشته 24 کابل لوشان

پروژه شرکت سازه سیم پویش

شرکت صنعت سازه سیم پویش در تاریخ 11/08/92 ثبت و در تاریخ 01/01/93 بطور رسمی آغار بکار نمود و همچنین سازمانی خلاق، نوآور و منسجم در صنعت دسته سیم سازی، دارای توان طراحی، تولید و تامین محصولات، با قابلیت حضور موثر در بازارهای هدف به گونه ای که شایسته اعتماد مشتریان و سایر ذی نفعان خود را به دست آوردند.

پروژه سازه سیم پویش کابل لوشان

پروژه برج مسکونی باغ بهشت (سعادت آباد)

مجتمع مسکونی باغ بهشت مشتمل بر 14 برج مسکونی که هر یک دوازده طبقه مسکونی ، یک طبقه همکف و سه طبقه پارکینگ می‌باشند که این مجموعه شامل چهار تیپ A، B، C و D می‌باشد که بلوک‌های تیپ A و D اسکلت بتنی و تیپ B و C اسکلت فلزی می‌باشند.

پروژه باغ بهشت کابل لوشان

پروژه مسکن بازنشستگان آموزش و پرورش

از طریق تعاونی مسکن بازنشستگان آموزش و پرورش شهر تهران با توجه به تعداد پروژه های در دست ساخت و کثرت متقاضیانی که تمایل داشتند در پروژه های جدید ثبت نام کنند با مشورت و نظر خواهی از تعدادی از اعضاء و همکاران در ادامه فعالیت های شرکت تعاونی با همان اهداف و مدیریت قبلی شرکت نوید فرهنگ و تجربه آغاز به کار نمود.

پروژه مسکن بازنشستگان آموزش و پرورش کابل لوشان

پروژه نیایش قزوین

مجتمع تجاری اداری نیایش قزوین در راستای کمبود فضاهای رفاهی و خدماتی در منطقه ورودی شهر قزوین و با الهام و بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های معماری جهان توسط مشاورین زبده کشور و استان طراحی و هم اکنون در حال اجرا می باشد.

پروژه نیایش قزوین کابل لوشان

پروژه بوستان ولایت

بوستان ولایت نام بوستانی در جنوب غربی شهر تهران است که در محل قبلی فرودگاه قلعه‌مرغی ساخته شده است. این بوستان دارای ۳۰۰ هکتار وسعت و امکاناتی از قبیل شهربازی سقف‌دار و پیست دوچرخه سواری و موتورسواری می‌باشد.

پروژه بوستان ولایت کابل لوشان

پروژه شورای حل اختلاف قزوین

درخرداد ماه 1382 اداره شوراهای حل اختلاف استان قزوین فعالیت خود را آغاز نمود . در برنامه ریزی معموله اداره شوراهای حل اختلاف استان قزوین ، برنامه ای سه ساله تدوین و به اجراء درآمد.

پروژه شورای حل اختلاف قزوین کابل لوشان

عضویت در خبرنامه