پروژه های سیم و کابل

لیاءقزوین (لوشان)
لوشان

پروژه شرکت سازه سیم پویش

شرکت صنعت سازه سیم پویش در تاریخ 11/08/92 ثبت و در تاریخ 01/01/93 بطور رسمی آغار بکار نمود و همچنین سازمانی خلاق، نوآور و منسجم در صنعت دسته سیم سازی، دارای توان طراحی، تولید و تامین محصولات، با قابلیت حضور موثر در بازارهای هدف به گونه ای که شایسته اعتماد مشتریان و سایر ذی نفعان خود را به دست آوردند.

سازه سیم پویش

پروژه برج مسکونی باغ بهشت (سعادت آباد)

مجتمع مسکونی باغ بهشت مشتمل بر 14 برج مسکونی که هر یک دوازده طبقه مسکونی ، یک طبقه همکف و سه طبقه پارکینگ می‌باشند که این مجموعه شامل چهار تیپ A، B، C و D می‌باشد که بلوک‌های تیپ A و D اسکلت بتنی و تیپ B و C اسکلت فلزی می‌باشند.

باغ بهشت

پروژه مسکن بازنشستگان آموزش و پرورش

از طریق تعاونی مسکن بازنشستگان آموزش و پرورش شهر تهران با توجه به تعداد پروژه های در دست ساخت و کثرت متقاضیانی که تمایل داشتند در پروژه های جدید ثبت نام کنند با مشورت و نظر خواهی از تعدادی از اعضاء و همکاران در ادامه فعالیت های شرکت تعاونی با همان اهداف و مدیریت قبلی شرکت نوید فرهنگ و تجربه آغاز به کار نمود.

مسکن بازنشستگان آموزش و پرورش

پروژه نیایش قزوین

مجتمع تجاری اداری نیایش قزوین در راستای کمبود فضاهای رفاهی و خدماتی در منطقه ورودی شهر قزوین و با الهام و بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های معماری جهان توسط مشاورین زبده کشور و استان طراحی و هم اکنون در حال اجرا می باشد.

نیایش قزوین

پروژه بوستان ولایت

بوستان ولایت نام بوستانی در جنوب غربی شهر تهران است که در محل قبلی فرودگاه قلعه‌مرغی ساخته شده است. این بوستان دارای ۳۰۰ هکتار وسعت و امکاناتی از قبیل شهربازی سقف‌دار و پیست دوچرخه سواری و موتورسواری می‌باشد.

بوستان ولایت

پروژه شورای حل اختلاف قزوین

درخرداد ماه 1382 اداره شوراهای حل اختلاف استان قزوین فعالیت خود را آغاز نمود . در برنامه ریزی معموله اداره شوراهای حل اختلاف استان قزوین ، برنامه ای سه ساله تدوین و به اجراء درآمد.

شورای حل اختلاف قزوین

عضویت در خبرنامه